Hakkımda

Merhaba,

1969 yılında Uşak’ta doğdum.

İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldum ve sonraki yıllarda aynı üniversitede Uluslararası İşletme dalında yüksek lisans eğitimini tamamladım. 1991 yılında Türk Mitsui Bank Operasyon Bölümünde profesyonel iş hayatına atıldım. Aynı yılsonunda Uşak’ta bulunan aile şirketimiz Erteks Tekstil’de Genel Müdür Yardımcısı olarak bütçe ve finans departmanında, aynı zamanda ekolojik pamuk üretimi ve ihracatı projelerini gerçekleştiren ekibin içinde yer aldım. 1992 yılında Türkiye’nin 6. Uşak’ınsa ilk özel radyosu Uşak Radyo TV. A.Ş. yi kurdum. Radyo artık benim olmasa da bugün hala yayın hayatına devam ediyor.

1997 yılında özel etiketli kredi kartı şirketi Benkar’da İş Geliştirme Müdürü olarak müşteri profili oluşturma ve ürün takip aşamaları konularında çalıştım. 1999 yılında Ermet Mensucat A.Ş. de Genel Müdür olarak çalıştım. 2001 yılına geldiğimizde, bugün web sitesi ve 198 mağazası ile faaliyet gösteren ebebek.com u kurdum. Geçen zaman içinde ebebek, Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan 198 mağazası, ebebek.com ve bebek.com web siteleri ile Türkiye’de anne-bebek perakendeciliği sektöründe, 1 numaralı firma olmayı başardı. 50 m2’lik ilk mağazamızdan sonra ebebek bugün toplam 200.000 m2 alanda hizmet vermekte. Hem ebebek.com hem de bebek.com Altın Örümcek dâhil farklı yarışmalarda birçok kez ödüle layık görüldü.

Halen ebebek ailesinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevime devam ediyorum.

2005 yılından 2012 yılına kadar Uşak’ta faaliyet gösteren Anadolu Ulaşım A.Ş.’nin Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttüm. Anadolu Ulaşım bu sürede cirosunu 9 Milyon $’dan 30 Milyon $’ a çıkardı. İzmir Ankara hattının en çok tercih edilen seyahat firması oldu. Sektörde bugün hala uygulanan koltuk arkası ekranlar, 2+1 otobüsler gibi birçok uygulamayı ilk kez hayata geçiren yenilikçi bir firma olmayı başardı.Uşak Genç İş Adamları Derneği, Ekolojik Ziraat Organizasyonu, İstanbul Genç İş Adamları Derneği ve Türk Genç İş Adamları Konfederasyonu’nda çeşitli görevlerde yer aldım.

GYİAD, İSGİD, BEBESAD ve BAGİDER ‘de ise kurucu üye olarak aktif görevlerimi sürdürmekteyim.

 

Leave a Comment